O společnosti Lirene

Odborníci z Lirene

Pro vás. Pro sebe.


Lirene se zaměřuje na inovativní nápady v oblasti krásy, které uspokojují skutečné potřeby pokožky prostřednictvím široké škály kosmetických přípravků pro péči o obličej, líčení, péči o tělo a opalování.

Vyvíjíme účinné kosmetické přípravky, díky kterým každý den vypadáte a cítíte se krásná. Záleží nám na tom, abychom vám poskytovali nejnovější kosmetologická řešení a nejúčinnější aktivní složky.

Vytváříme kosmetické přípravky speciálně pro vás. Abyste s jejich pomocí mohla udělat něco pro sebe.

ㅤㅤ

Inovace vytvořené ženami pro ženy


Nikdo nezná potřeby žen lépe než... ony samy. Proto Lirene tvoří odbornice, které každý den sledují trendy a odhalují nové věci, aby vytvořily výjimečnou kosmetiku - pro vás a pro sebe.

V našem týmu najdete vědce, laborantky, technoložky, odbornice na marketing, prodej, výrobu, ochranu životního prostředí a návrhářky obalů, které podporují kolegyně z personálního oddělení či účtárny. Jsou to odbornice ve svých oborech. Plné nadšení vytvářejí bezpečnou a příjemnou kosmetiku, která vám pomáhá podívat se do zrcadla s úsměvem každý den.

ㅤㅤ

Jak testujeme naše výrobky?


V naší laboratoři provádíme testy bezpečnosti a účinnosti:
• Testování in vitro (testy na epidermálních modelech)
• Testování in vivo (instrumentální a subjektivní hodnocení účinku výrobku)
• Testy za účasti probandek (aplikační testy prováděné pod kontrolou kožních lékařů)

Kosmetické přípravky od Lirene jsou cruelty free - netestujeme, netestovaly jsme ani jsme nezadaly testování na zvířatech.Jakou cestu musí kosmetický přípravek urazit, aby se dostal do regálu v obchodu?
Krása z přírody


Velmi nám záleží na tom, aby si i budoucí generace mohly užívat úžasné rozmanitosti a bezpečnosti, kterou zaručuje čisté životní prostředí. Právě proto naše procesy a výrobky navrhujeme zodpovědně a dbáme na ekologická hlediska.

Slova proměňujeme v činy


Minimalizujeme spotřebu plastů!


Neustále pracujeme na obalech našich výrobků, aby byly šetrnější k životnímu prostředí - upustili jsme od celofánu, používáme kartony FSC, hledáme řešení, jak snížit používání plastů a papíru, a v logistickém procesu získáváme zpět a znovu používáme kartonové obaly a obalové fólie pocházející z dodávek obalů a surovin.

  • V roce 2022 jsme snížili spotřebu plastů o tolik, kolik váží... dospělý slon indický - 4,79 tuny.
  • V roce 2022 jsme snížili spotřebu papíru o 2,5 tuny.
  • 92 % našich obalů je recyklovatelných (4. čtvrtletí 2022).
  • Naše obaly obsahují až 30 % plastu z povýrobní recyklace - již nyní získáváme zpět a opětovně využíváme obalový odpad vzniklý po spotřebování našich výrobků na úrovni, které Evropská unie plánuje dosáhnout teprve v roce 2030.

Zelená energie dodává sílu


Naše výroba a kancelář jsou napájeny elektřinou z obnovitelných zdrojů, díky čemuž jsme výrazně snížili uhlíkovou stopu naší organizace.

S respektem a láskou ke zvířatům


Netestujeme, nikdy jsme netestovaly a ani jsme nezadaly testování na zvířatech firmám, které s námi spolupracují. Pro všechny suroviny používané při výrobě máme prohlášení výrobce o netestování na zvířatech.

  • Mezinárodní organizace PETA nám udělila certifikát "Cruelty Free" a také jsme na seznamu firem, které neprovádějí testy na zvířatech, vedeném asociací "Happy Rabbit".
  • Na našich veganských výrobcích najdete certifikát Vegan Society nebo označení "Vegan"/"veganský výrobek".