Peelingi

Peelingi

Každodenní péče o tělo se skládá z několika etap, které nám pomohou těšit se z hladké a upravené pokožky po celý rok. Vhodně zvolené kosmetické přípravky pro váš typ pleti a vaše potřeby vám zajistí hydrataci, výživu a ochranu před vnějšími vlivy.

Pokožka vyžaduje každodenní péči. Kromě základní hygieny se vyplatí zvolit správné přípravky pro důkladné čištění pokožky, odlupování odumřelé pokožky, hydrataci a promazávání těla.

Koupelové a sprchové přípravky by měly obsahovat vysoký podíl výživných látek, které kromě čisticích účinků pokožku ošetřují. Sprchové gely Lirene obsahují přírodní oleje s hydratačními a zvláčňujícími účinky. Oleje posilují ochrannou bariéru kůže a brání nadměrné ztrátě vody z těla. Sprchové gely s krásnými vůněmi zanechávají pokožku čistou, hladkou a vyživenou.

Hygiena pokožky to není vše - zvláštní péči vyžadují také intimní oblasti. Správné pH, kyselina mléčná a látky, které chrání jemnou pokožku, se starají o dobrou kondici intimních partií, jelikož zabraňují podráždění a chrání před bakteriemi.

Dalším důležitým krokem v péči o tělo je pravidelné odstraňování odumřelé pokožky. Kůže, dokonce i skrytá pod oblečením, může být suchá a zrohovatělá. Nejen na chodidlech, ačkoliv i ta vyžadují pravidelnou péči a peeling. Krémy, peelingy a profesionální ošetření vyvinuté značkou Lirene pro domácí použití pomohou komplexně pečovat o chodidla, vyhlazovat je a změkčovat. Tělové peelingové gely kromě odstraňování odumřelých buněk zpevňují pokožku a pomáhají jí vstřebávat živiny z jiných kosmetických přípravků.

Po koupeli je třeba pokožku vždy hydratovat krémem nebo balzámem odpovídajícím jejím potřebám. Některé tělesné partie vyžadují zvláštní péči z důvodu sklonu k celulitidě, striím, suchosti nebo odřeninám. Tělové balzámy vyvinuté značkou Lirene komplexně pečují o pokožku vyžadující speciální péči. Anticelulitidní programy s čínskou masážní baňkou, zpevňující olej proti striím, doporučovaný zejména pro mladé maminky, regenerační, hydratační a vyživující tělové balzámy, a také i pečující mlhy - výrobky od Lirene umožňují najít tu správnou formu péče o naši pokožku. Složky, rostlinné výtažky a pečující komplexy speciálně vyvinuté Vědeckou laboratoří Lirene vyhlazují pokožku a dodávají jí živiny.

Dlaně, které jsou denně vystaveny vnějším vlivům, jako jsou změny teplot, vítr, drsné povrchy a dráždivé látky, rovněž potřebují hydrataci a výživu. Krásné a opečovávané dlaně jsou naší vizitkou - vyplatí se je několikrát denně mazat výživným hydratačním krémem a ve volném čase jim věnovat zvláštní péči v podobě profesionálního ošetření, které si můžete provést doma, a to formou rukavic s výživnou maskou. Obsahuje složky, které změkčují a chrání pokožku, posilují nehty a hydrolipidovou vrstvu pokožky.

Opečovávaná a upravená pokožka vypadá krásně, když ji opálí sluníčko. UV záření urychluje stárnutí pokožky, avšak přirozeného opálení lze dosáhnout pomocí balzámů a dalších bronzujících a samoopalovacích kosmetických přípravků.

Kosmetika a přípravky vyvinuté značkou Lirene komplexně pečují o pokožku, zlepšují její vzhled a kondici každý den.

Inspirujeme vás každý den

Připojte se ke komunitě značky Lirene